Q&A Pazar Araştırma tam donanımlı bir pazar araştırma şirketi olup pazar araştırma sektöründe verilen tüm hizmetleri tekelden verebilme kabiliyetine sahiptir. Biz, sadece projeyi tasarlamak,  araştırmayı uygulamak ve veriyi analiz etmekle kalmayıp bunun bir adım daha ötesine giderek sizlere anında uygulamaya koyabileceğiniz pazarlama stratejilerini sunarız.

 

Özellikle en kritik kararların alındığı satın alma noktalarında gerçekleştirdiğimiz araştırma çalışmalarıyla 1998 yılından beri müşteri firmalarımızın tüketicilerinin davranış ve tutumlarının daha iyi anlamalarına yardımcı oluyoruz. Şirketimiz Tutum (Araştırma) ve Davranış (Satış) konusunda müşterilerinin pazar konusunda merak ettiği sorulara holistik bir cevap, bakış açısı ve çözüm sunan ender pazar araştırma firmalarından biridir.

 

Kalitatif ve kantitatif araştırmaları yıllardır bir çok sofistike metodolojiler kullanarak yürüten şirketimiz her bir projeyi belirlemiş olduğunuz hedeflere başarıyla ulaşabilmeniz için özel olarak dizayn eder. Q&A Pazar Araştırma kaliteli verinin sağlanması için tüm araştırma boyunca süreci kontrol altında tutar.

 

Q&A Pazar Araştırma müşterilerimizle Gerçek Ortak olma felsefesi ile kurulmuştur. Örneklem seçimi, soru formu tasarımı, CATI, CAWI, Mock up, Odak Grup, Gizli Müşteri vb. kapsamdaki araştırmalar konusunda uzmandır. Hedefimiz, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin stratejik gelişim kararı alabilecekleri bilgileri ve sonuçları elde edip kendilerine sunmaktır.

 

 

Q&A Pazar Araştırma firması dünyanın en büyük ve ünlü tüketici ürünleri üreticileri tarafından etkinliği kanıtlanmış araştırma tasarımı gerçekleştirme ve uygulama kapasitesi nedeniyle en çok tercih edilen Pazar Araştırma firması olarak seçilmiştir.

A Member Of ESOMAR   |   Questions & Answers - All Rights Reserved